Share Progress (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས
