Share Progress (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Subject
hi: विषय

en: disabled
hi: अक्षम

en: Description
hi: उल्लेख

en: Save
hi: संरक्षित करें
