Share Progress (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: disabled
is: óvirkt

en: Description
is: Lýsing

en: Save
is: Vista
