Share Progress (7.x-1.4) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Subject
os: Темæ

en: disabled
os: хицæн у

en: Description
os: Афыст

en: Save
os: Ныффысс
