Share Progress (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Description
sv: Beskrivning

en: Save
sv: Spara
