Share Progress (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Subject
es: Asunto

en: disabled
es: desactivado

en: Description
es: Descripción

en: Save
es: Guardar
