Share Progress (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Subject
eu: Gaia

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Description
eu: Azalpena

en: Save
eu: Gorde
