Share Progress (7.x-1.5) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Subject
gu: વિષય

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Save
gu: સાચવો
