Share Progress (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Description
hr: Opis

en: Save
hr: Spremi
