Share Progress (7.x-1.5) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: disabled
id: nonaktifkan

en: Description
id: Deskripsi

en: Save
id: Simpan
