Share Progress (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Description
nl: Beschrijving

en: Save
nl: Opslaan

en: Social
nl: Sociaal
