Share Progress (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Subject
nn: Emne

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Description
nn: Beskriving

en: Save
nn: Lagre
