Share Progress (7.x-1.5) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Subject
si: කාරණය

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Description
si: විස්තරය
