Share Progress (7.x-1.5) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Subject
te: విషయం

en: disabled
te: అచేతనం

en: Description
te: వివరణ

en: Save
te: భద్రపరచు
