Share Progress (7.x-1.5) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: disabled
vi: tắt

en: Description
vi: Mô tả

en: Save
vi: Lưu
