Share Progress (7.x-1.6) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: disabled
bg: деактивиран

en: Description
bg: Описание

en: Save
bg: Запази
