Share Progress (7.x-1.6) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: disabled
et: keelatud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Save
et: Salvesta
