Share Progress (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Subject
fa: موضوع

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Description
fa: شرح

en: Save
fa: ذخیره
