Share Progress (7.x-1.6) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Save
sr: Сачувај
