Share Progress (7.x-1.7) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Subject
be: Тэма

en: disabled
be: адключана

en: Description
be: Апісанне

en: Save
be: Захаваць
