Share Progress (7.x-1.7) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: disabled
hu: tiltott

en: Description
hu: Leírás

en: Save
hu: Mentés

en: Social
hu: Közösségi
