Share Progress (7.x-1.7) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Subject
it: Oggetto

en: disabled
it: disattivato

en: Description
it: Descrizione

en: Save
it: Salva
