Share Progress (7.x-1.7) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Description
kk: Сипаттама

en: Save
kk: Сақтау
