Share Progress (7.x-1.7) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: disabled
uk: вимкнено

en: Description
uk: Опис

en: Save
uk: Зберегти

en: Social
uk: Суспільний
