Share Progress (7.x-1.7) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Subject
ur: موضوع

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Description
ur: وضاحت

en: Save
ur: محفوظ کریں
