Share Progress (7.x-1.8) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Subject
ast: Asuntu

en: disabled
ast: desactiváu

en: Description
ast: Descripción

en: Save
ast: Guardar
