Share Progress (7.x-1.8) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Subject
bs: Naslov

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Description
bs: Opis

en: Save
bs: Sačuvaj
