Share Progress (7.x-1.8) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: disabled
cs: vypnuto

en: Description
cs: Popis

en: Save
cs: Uložit
