Share Progress (7.x-1.8) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: disabled
da: deaktiveret

en: Description
da: Beskrivelse

en: Save
da: Gem
