Share Progress (7.x-1.8) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Save
el: Αποθήκευση
