Share Progress (7.x-1.8) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Subject
eo: Temo

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Description
eo: Priskribo

en: Save
eo: Konservu
