Share Progress (7.x-1.8) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Subject
fil: Paksa

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Save
fil: Pangalagaan
