Share Progress (7.x-1.8) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Save
mr: संरक्षीत
