Share Progress (7.x-1.8) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Subject
sl: Zadeva

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Description
sl: Opis

en: Save
sl: Shrani
