Share Progress (7.x-1.8) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Subject
ta: பொருள்

en: disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Save
ta: சேமி
