Share Progress (7.x-1.8) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: disabled
tr: etkin değil

en: Description
tr: Açıklama

en: Save
tr: Kaydet

en: Social
tr: Sosyal
