Share Progress (7.x-1.9) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Subject
ka: სათაური

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Description
ka: აღწერა
