Share Progress (7.x-1.9) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Description
mn: Тайлбар

en: Save
mn: Хадгалах
