Share Progress (7.x-1.9) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: disabled
pl: wyłączone

en: Description
pl: Opis

en: Save
pl: Zapisz
