Share Selection (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Group
cs: Skupina

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Weight
cs: Váha

en: Paths
cs: Cesty

en: Other
cs: Jiné

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Show
cs: Ukázat

en: Style
cs: Styl

en: Services
cs: Služby

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.
