Share Selection (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Weight
cy: Pwysau

en: Paths
cy: Llwybrau

en: Other
cy: Arall

en: Style
cy: Arddull
