Share Selection (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Group
fi: Ryhmä

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Weight
fi: Paino

en: Paths
fi: Polut

en: Other
fi: Muu

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Show
fi: Näytä

en: Style
fi: Tyyli

en: Services
fi: Palvelut

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Määrittele sivut käyttäen niiden polkuja. Syötä yksi riviä kohti. Merkki '*' toimii villinä korttina. Esimerkkeinä %blog blogeille tai %blog-villikortti jokaiselle henkilökohtaiselle blogille. %front on etusivu.
