Share Selection (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Group
gl: Grupo

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Weight
gl: Peso

en: Paths
gl: Rutas

en: Other
gl: Outro

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Show
gl: Amosar

en: Style
gl: Estilo

en: Replacement tokens
gl: Tokens de remplazo

en: Services
gl: Servizos

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.
