Share Selection (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Group
gu: સમૂહ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Weight
gu: તરલતા

en: Other
gu: અન્ય

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો
