Share Selection (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Group
hi: समूह

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Weight
hi: मान

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Other
hi: अन्य

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: Show
hi: दिखाये

en: Style
hi: अंदाज
