Share Selection (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Group
hr: Grupa

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Weight
hr: Težina

en: Paths
hr: Putanje

en: Other
hr: Ostalo

en: Show
hr: Prikaži

en: Style
hr: Stil

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.
