Share Selection (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Group
ja: グループ

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Paths
ja: パス

en: Other
ja: その他

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Image and text
ja: 画像とテキスト

en: Show
ja: 表示

en: Style
ja: スタイル

en: Replacement tokens
ja: 置換トークン

en: Services
ja: サービス

en: All pages except those listed
ja: 以下を除く全てのページ

en: Only the listed pages
ja: 以下のページのみ

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ja: １行に１ベージとして、パスを入力してください。 <b>*</b> はワイルドカードとして使えます。 例えばブログページのパスを指定するには <b>%blog</b>、ユーザー別のブログは <b>%blog-wildcard</b> と入力してください。 また、フロントページを指定するには <b>%front</b> と入力してください。
