Share Selection (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Group
nn: Gruppe

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Weight
nn: Vekt

en: Other
nn: Andre

en: Show %name
nn: Vis %name
