Share Selection (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Group
ro: Grup

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Weight
ro: Greutate

en: API Key
ro: Cheie API

en: Other
ro: Altele

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Show
ro: Arată

en: Style
ro: Stil

en: Services
ro: Servicii

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ro: Se specifică paginile folosind căile lor. Se introduce o cale per linie. Caracterul '*' este universal. Căi de exemplificare sunt %blog pentru pagina blog şi %blog-wildcard pentru fiecare blog personal. %front este prima pagină.
