Share Selection (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Group
af: Groep

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Weight
af: Gewig

en: Other
af: Ander

en: Show
af: Vertoon
